• +370 6 8795508
  • Pr-Pn, 08:30-17:30

Atlikti Darbai

UAB „Paviršių valymo sprendimai“ kiekvienais metais atlieka apie 40 stambesnių projektų ir daugybę smulkių užsakymų fiziniams asmenims. Čia pateikiame kelis pavyzdžius kokiose srityse pritaikomas smėliavimas.

smėliavimas

Pirties  smėliavimas

 

Bėgant laikui, veikiamas atmosferos poveikio ir saulės spindulių, lakuotos pirties sienos neišvengiamai pradeda luptis, o jų estetinis vaizdas blogėja. Tokiu atveju lieka du variantai – šveisti rankiniu būdu arba rinktis mechaninį smėliavimą.

Kuo naudingas smėliavimas atliekant medinio pastato atnaujinimo darbus:

  • darbai atliekami iki 8x didesniu greičiu (lyginant su rankiniu šveitimu);
  • mediena įgauna šviesesnį atspalvį , išryškina jos struktūrą;
  • suteikia medienai „sendinto medžio; pojūtį.
  1. Kokį valymo būdą, rankinį ar mechaninį rinktis, dažniausiai nulemia atliekamų darbų greitis. Smėliavimas šį procesą paspartina iki 8 kartų,o likusį laiką galima paskirti kietiems darbams, pvz.: sienų dažymui.
smėliavimas

Savivarčio smėliavimas

 

Sunkioji technika, tokia kaip savivarčiai, sunkvežimiai yra eksploatuojami ne vienerius metus. Bėgant laikui jie praranda savo estetinę išvaizdą, seni dažai pradeda luptis, o metalas pradedamas veikti korozijos.

Tokiu atveju smėliavimas kone vienintelis tinkamas būdas apsaugoti brangiai kainuojančią techniką.

Smėliavimo pagalba galime pašalinti rūdis ir senų dažų likučius net ir sunkiai prieinamose vietose, kuriose rankiniu būdų iššveisti yra neįmanoma.

Smėliujame betkokią techniką, pradedant savivarčiais, sunkvežimiais, platformomis, baigiant kasimo technika, tokia kaip ekskavatoriai ir kt.

Atvykstame į kliento vietą visoje lietuvoje.

Mūrinės sienos smėliavimas

 

Smėliavimo pagalba galime atnaujinti plytas nuo senų dažų, tinko likučių, kitų apnašų.

Ši paslauga tapo itin populiari pastaraisiais metais, kuomet žmonės pradėjo restauruoti senus pastatus, esančius miesto centre.

Smėliavimas „atgaivina“ plytą, sugrąžiną buvusią jos spalvą ir struktūrą, jų nepažeidžia. Dažnai po smėliavimo klientai nuspręndžia plytas palikti tokias kokios jos lieka po smėliavimo..

Smėliavimas greitas ir efektyvus, kone vienintelis būdas atsinaujinti plytinę sieną.